Академія Жіночого Лідерства / ДОБРЕ поширює свою діяльність на 3 нові області – Чернігівську, Запорізьку та Чернівецьку

Весна – період нових сподівань, планів і можливостей. Весна цього року для Українського Жіночого Фонду пов’язана з планами проведення 6-ти нових циклів Академії Жіночого Лідерства в рамках продовження програми DOBRE / USAID та можливостями долучити до них активних жінок з 25 громад 4-ої когорти з нових областей – Чернігівської, Запорізької та Чернівецької.

УЖФ в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом розпочав активну підготовку нових циклів АЖЛ з серії презентацій Академії в нових громадах.

З 9 по 12 березня 2021 р. координаторка проєкту АЖЛ від Українського Жіночого Фонду Олена Панченко відвідала 8 нових об’єднаних територіальних громад Чернігівської області – Сновську, Корюківську, Ніжинську, Лосинівську, Менську, Сосницьку, Новгород-Сіверську та Коропську ОТГ, де презентувала місцевим жінкам-лідеркам переваги та можливості навчання в Академії.

Під час презентацій, до участі в яких долучились близько 200 активних мешканок з означених вище громад, організатори Академії представили мету, завдання, тематику, перспективи підтримки проектів випускниць АЖЛ, фінансування яких цього року буде збільшено вдвічі, а також інші широкі можливості програми Академія Жіночого Лідерства, та запросила зацікавлених жінок до участі в АЖЛ.

15-17 березня подібні презентації Академії пройдуть в 5 нових громадах Запорізької області, 22 березня – ще в 2 громадах Чернігівщини, а наприкінці травня – і на Буковині.

Перші 3-денні тренінги нових Академій розпочнуться вже в першій половині квітня в онлайн форматі в умовах карантину і продовжаться до кінця липня, після чого зацікавлені випускниці АЖЛ зможуть долучитися до програми мікрогрантів та реалізації власних ініціатив на користь жінок їх громад.

Слід зазначити, що протягом 2018-2020 років Український Жіночий Фонд успішно провів 20 циклів Академії Жіночого Лідерства в рамках програми ДОБРЕ, випускницями якої стали майже 600 справжніх жінок лідерок із 75 громад 7 пілотних областей – Дніпропетровської, Кіровоградської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської та Харківської. Їх випускниці ефективно й натхненно реалізували 87 власних ініціатив, які стали яскравими прикладами сталого розвитку і продовжують функціонувати на користь мешканок і мешканців їх громад.