Голос жінок і лідерство – Україна

Термін реалізації:

5 років

Регіони:

Усі регіони України

Цільова аудиторія:

Жіночі/феміністичні організації, мережі та платформи, що працюють у сфері захисту прав жінок. Активістки жіночого/феміністичного руху.

Донор:

Партнерські організації:

Про проєкт:

П’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canadas Womens Voice and Leadership. Проєкт, що впроваджується Українським Жіночим Фондом, підтримує жіночі/феміністичні правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їхніх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування ґендерної рівності в Україні.   

Український Жіночий Фонд втілює проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження», громадською організацією «Ла-Страда Україна» та мережею партнерів у кожному регіоні України. Таким чином ми забезпечуємо зв’язок із жіночим / феміністичним рухом та координацію всередині руху, гнучко відповідаємо на потреби руху.  

Основні засади втілення проєкту 

Нічого для нас без нас 

Ми прагнемо бути у постійному діалозі. Незмінним залишається наш стратегічний пріоритет – посилення руху. Акценти й тактичні завдання адаптуються відповідно до пріоритетів, які визначають учасниці жіночого / феміністичного руху на щорічних Форумах феміністичного організаційного розвитку.   

Інклюзивність 

Ми прагнемо підтримувати різноманіття жіночого/феміністичного руху, тому докладаємо максимальних зусиль для врахування інтересів різних категорій жінок і дівчат, включаючи внутрішньо переміщених осіб, жінок з інвалідністю, ромських жінок та жінок з інших національних меншин, жінок із різною сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю, малозабезпечених або ж дискримінованих жінок, молодих і літніх жінок. 

Завдання проєкту:

Новини та успішні історії ГЖЛ