Архів | ОСББ, енергоефективність та інші аспекти управління багатоквартирним будинком: просто про складне

Мета проекту:

Сформувати у жінок навички відповідального домоуправління, в тому числі ефективного використання енергії та інших ресурсів, надати жінкам додаткові знання щодо вирішення спільних проблем управління спільною власністю, прийняття активних рішень та створення ОСББ як ефективного інструменту вирішення таких проблем через підготовку тренерів мережі жіночих громадських організацій та координацію проведення ними навчально-просвітницьких заходів та консультування.

Проект базується на проведенні навчання для відповідальних власників квартир у багатоквартирних будинках: «Мій будинок – моя власність».
Мета тренінгу – знайти відповіді на запитання:
• Чому житлові будинки в Україні знаходяться в такому стані, та які зміни нам потрібні, щоб змінити ситуацію?
• Кому належать багатоквартирні будинки, і хто має про них дбати?
• ЖЕКи ліквідують, що треба знати? Які є варіанти управління багатоквартирним будинком?
• Чому ОСББ – одна з найкращих форм управління багатоквартирним будинком? Міфи та реалії про ОСББ?
• Які енергоефективні заходи впроваджують ОСББ, і як це впливає на розмір оплати комунальних послуг?
• Як створити ОСББ?

 

Цільова аудиторія: власники квартир в багатоквартирних будинках (жінки і чоловіки), які вимагають додаткових знань і інформації про енергоефективність, нерухомість, прийняття ефективних рішень для багатоквартирних будинків, можливість і порядок створення ОСББ, можливість модернізації енергетичного забезпечення будинків та джерела фінансування енергоефективних рішень.

 

Партнери і донори: Реалізується ГО «Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з МБФ «Український жіночий фонд» у співпраці з регіональними партнерами, за фінансової підтримки IFC (Міжнародна Фінансова Корпорація), яка є членом Групи Світового банку.

 

Термін імплементації: березень – грудень 2016

 

Географічне охоплення: Проект реалізується в 13 регіонах України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій областях.

Додаткова інформація:

ОСББ: Прийняття спільних рішень from ukrwomenfund

ОСББ: Управління багатоквартирним будинком from ukrwomenfund