Публікації, видані Українським Жіночим Фондом

Завантажити
в форматі PDF (2.03 Mb)
Мобілізація громад для розширення можливостей найбільш вразливих жінок і чоловіків у східній Україні
Завантажити
в форматі PDF (12.31 Mb)
Проект "Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог".
Завантажити
в форматі PDF (23.99 Mb)
Історії успіху внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, людей з інвалідністю, які започаткували свою власну справу за підтримки Проекту.
Завантажити
в форматі PDF (0.65 Mb)
Інформаційна брошура для широкої аудиторії, в якій викладено фінансові поради на кожен день для того, щоб убезпечити себе від зайвих витрат та не потерпіти від шахраїв.
Завантажити
в форматі PDF (3.94 Mb)
Звіт за результатами комплексного аналітичного дослідження, яке було зроблене Бізнес Ареною в рамках Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським Жіночим Фондом, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Завантажити
в форматі PDF (7.98 Mb)
Посібник з адвокації для жіночого руху був розроблений в рамках проекту "Академія адвокації для жіночого руху" за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів
Завантажити
в форматі PDF (0.44 Mb)
Самооцінка, яка здійснювалась з використанням інструменту, що був розроблений та люб’язно наданий Глобальним жіночим фондом.
Завантажити
в форматі PDF (12.65 Mb)
У жовтні – листопаді 2016 року на замовлення проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», дослідницька група здійснила комплексне вивчення ситуації у сфері економічних можливостей для осіб, постраждалих від конфлікту.
Сторінки123