Невідкладна медико-психологічна допомога жінкам, які постраждали від ґендерно зумовленого насильства

Термін реалізації:

Грудень 2022 року – березень 2023 року

Регіони:

Вінницька, Волинська, Тернопільська, Полтавська, Львівська та Дніпропетровська області

Цільова аудиторія:

1)Працівники та працівниці медичних закладів, управлінь охорони здоров’я, органів місцевої влади, а також медіа; 2)Жінки-користувачки послуг і широке коло жінок.

Донор:

Фонд ООН у галузі народонаселення

Міністерство закордонних справ Данії

Про проєкт:

Проєкт покликаний удосконалити систему підтримки жінок, які постраждали від ґендерно зумовленого насильства, та підвищити обізнаність щодо допомоги у таких ситуаціях. Для цього передбачена робота, яка має на меті посилити співпрацю місцевих органів влади, регіональних закладів системи охорони здоров’я, громадських організацій та інших дотичних до теми структур, покращити їхню інформованість, залученість та спроможність в реагуванні на випадки ґендерно зумовленого та сексуального насильства, а також забезпечити комплексне лікування у випадах зґвалтування або іншого насильства з боку інтимного партнера.

У межах реалізації цього проєкту відкрито 20 гінекологічних кабінетів безбар’єрного доступу, які працюють цілодобово, конфіденційно та забезпечені професіоналами, які пройшли спеціалізоване навчання. Важливою частиною втілення проєкту є інформування про кабінети та допомогу, яку в них можна отримати.

Завдання проєкту: