Діалог громадянського суспільства на всі голоси

Термін реалізації:

1 квітня 2021 року – 31 грудня 2022 року

Регіони:

Україна, Грузія, Вірменія та Польща

Цільова аудиторія:

Регіональні жіночі організації, що об’єднують жінок та дівчат із множинною дискримінацією та мають бажання посилити свою видимість та позиціонування у правозахисному/феміністичному русі.

Донор:

Партнерські організації:

Про проєкт:

Ініціатива спрямована на підтримку тих жіночих організацій, чий голос найменше чути у жіночому правозахисному/феміністичному русі, через сприяння інтерсекційності та інклюзивності і створення безпечного простору для заохочення діалогу всередині руху.

Завдання проєкту:

Першим кроком у реалізації проєкту стане збір фактів та інформації про бар’єри та причини, які обмежують доступ організацій до активної участі у правозахисних мережах/феміністичному русі, а також механізми виключення, з якими вони зіштовхуються. Зібрана інформація використовуватиметься для напрацювання рекомендації з метою реагування на виклики та утиски, з якими зустрічаються  групи жінок та дівчат із множинною дискримінацією.

У межах ініціативи запланована активна участь активісток та високий рівень залучення до онлайн-тренінгів та міжнародних вебінарів, які буть профасилітовані фаховими тренерками. Це сприятиме поглибленню знань учасниць проєкту у сфері захисту прав людини, ґендерної політики, ґендерної рівності та ґендерної дискримінації, а також про комунікаційні стратегії та роботу зі ЗМІ, передумови проведення успішних адвокаційних кампаній.

Проєктом також запланована реалізація грантів з метою посилення видимості та спроможності жіночих/феміністичних організацій брати участь в існуючих правозахисних мережах/феміністичному русі.