Посилення стійкості жіночих правозахисних організацій

Термін реалізації:

2022 — 2024 роки

Регіони:

Україна, Грузія, Вірменія та Німеччина

Цільова аудиторія:

Регіональні жіночі правозахисні організації, що потребують зміцнення інституційної, колективної та індивідуальної стійкості.

Донор:

Партнерські організації:

Про проєкт:

Війна, пандемія коронавірусу, відсутність стабільності в міжнародному середовищі, зазіхання на демократію і права людини та інші глобальні виклики в суспільстві здійснюють вагомий вплив на діяльність жіночих правозахисних організацій. В умовах війни на території нашої країни ситуація ускладнилася та змусила організації переспрямувати діяльність, змінити пріоритети та протидіяти емоційному вигоранню команди.

Тому ця ініціатива спрямована на підтримку тих жіночих організацій, які потребують зміцнення  інституційної, колективної та організаційної стійкості, щоб мати необхідні ресурси для ефективного відстоювання гендерної справедливості і прав людини, попри різноманітні виклики і загрози. В глобальному масштабі внесок в зміцнення жіночих організацій, обмін передовим досвідом та успішними стратегіями сприятиме розвитку демократії та посилення голосу жінок у суспільстві, адже сильний голос жінок потрібен як ніколи — не в останню чергу тому, що вони є важливими учасницями просування демократичних цінностей.

Завдання проєкту: