Рівність заради безпеки

Термін реалізації:

24 місяці

Регіони:

Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська та Хмельницька області.

Цільова аудиторія:

Цільовими групами проекту є місцеві стейкхолдери, що спряють залученості жінок до процесу виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325, зокрема місцеві органи влади, НУО, ЗМІ, науковці та експерти.

Донор:

Європейський Союз

Партнерські організації:

Centre for Equality Advancement (Литва)

Інформаційно-Консультативний Жіночий Центр (Україна)

Про проєкт:

Загальна мета проекту полягає у сприянні участі жінок у процесах відновлення миру і недопущення конфлікту шляхом підтримки місцевих стейкхолдерів у процесі розробки, впровадження і контролю виконання планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.
Проект націлений безпосередньо на розширення можливостей цільових груп і кінцевих бенефіціарів брати участь у процесах відновлення миру і запобігання конфлікту у своїх громадах і досягати результатів. Проект допоможе одночасно досягнути двох цілей: підвищити якість цих процесів шляхом розширення бачення і потенціалу, а також дати можливість цільовим групам розвинути свій потенціал і стати рушійною силою в процесах відновлення миру і запобігання конфліктам на місцевому рівні.
В ході реалізації проекту цільові групи зможуть покращити свої навички визначати найбільші проблеми у сфері залучення жінок, розробляти, планувати і реалізовувати відповідні заходи, співпрацювати і координувати свої зусилля, а також повідомляти про результати своєї роботи широкій громадськості. Вони отримають досвід безпосередньої допомоги своїм бенефіціарам і покращать свою репутацію/позицію в громадах. Зрештою вони сформують коаліції для досягнення цілей проекту, які зможуть реалізовувати й інші проекти у сфері розширення можливостей громадян і сприяння стійкому розвитку місцевих громад.

Завдання проєкту:

ІСТОРІЇ УСПІХУ ПРОЄКТУ "РІВНІСТЬ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ"