УЖФ проводить першу Академію Жіночого Лідерства для громад Харківської області

Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.

Так, 20 листопада 2019 р. розпочала свою роботу 15 Академія Жіночого Лідерства, взяти участь в якій до Харкова з’їхались 44 мотивовані і зацікавлені жінки-лідерки із Золочівської, Малинівської, Старосалтівської та Мереф’янської ОТГ Харківської області. Учасниці інтенсивно працюватимуть 3 дні під керівництвом досвідчених тренерок Академії – Олени Моргун та Галини Целовальниченко з Дніпра.

В перший день учасниці дізнались про особливості жіночого лідерства, бар’єри на його шляху, існуючі міфи щодо жіночого лідерства та його переваги. Також учасниці опанували практичні аспекти мережування, яке є одним з важливих завдань Академії, супротиву жіночому лідерству тощо.

Другий день був присвячений одному з ключових блоків навчальної програми – децентралізації, можливостям, викликам та перешкодам для жінок в умовах децентралізації. Окрім того, учасниці розглядали пріоритетні напрямки гендерної політики в державі, особливості її впровадження на рівні громад, а також активно працювали в групах над визначенням пріоритетів для своїх громад з урахуванням гендерних особливостей.

15-та Академія Жіночого Лідерства тривала до 22 листопада. В останній день першого етапу  навчання учасниці розглядали практичні аспекти мобілізації громади через залучення до прийняття рішень, а також цілий спектр важливих питань, що стосуються ефективних комунікацій, розробки комунікаційних стратегій, успішної роботи з представниками ЗМІ.

12-13 грудня учасниці з вищеозначених громад Харківської області повернуться до Харкова, аби завершити навчання в 15-ій Академії, отримати сертифікати та розпочати роботу над проектами та власними ініціативами на користь жінок громад.