УЖФ успішно завершив 2-ий цикл Академії Жіночого Лідерства для представниць громад Тернопільської області

1 червня 2018 р. 16 активних жінок з Теребовлянської, Скалатської та Микулинецької громад Тернопільської області отримали сертифікати за результатами успішного проходження навчального курсу Академії Жіночого Лідерства, що впроваджувався протягом квітня – травня Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом в рамках програми DOBRE за підтримки USAID.

Академія жіночого лідерства – це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок – з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ – в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

Протягом навчання в Академії жінки-лідерки з ОТГ Тернопільської області отримали «з перших рук» інформацію щодо жіночого лідерства та політичної участі, ключових аспектів децентралізації й відповідних можливостей та викликів для жінок, механізмів участі у місцевому самоврядуванні, врахування ґендерних особливостей під час визначення пріоритетів для громад. Окрім того, учасниці Академії мали можливість на практиці відпрацювати сучасні прийоми роботи з мобілізації громад, планування комунікаційної стратегії, підготовки публічних виступів, роботи зі ЗМІ тощо.

Також під керівництвом досвідчених тренерок учасниці працювали над розробкою плану дій в громадах та підготовкою проектів на підтримку їх власних ініціатив на користь громади в рамках програми мікрогрантів, старт якої і був анонсований наприкінці Академії.