Відповіді на уточнюючі питання потенційних учасників тендеру на послуги незалежного зовнішнього аудиту

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголосив відкритий тендер на постачання послуг незалежного зовнішнього аудиту для проведення аудиту фінансової звітності проєкту міжнародної технічної допомоги «Робимо порядок денний «Жінки. Мир. Безпека» для українських жінок діючим: регіональні та секторальні рішення для викликів, з якими стикаються жінки в Україні під час війни» за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Відповіді на уточнюючі питання потенційних учасників тендеру на постачання послуг незалежного зовнішнього аудиту для проведення аудиту фінансової звітності проєкту міжнародної технічної допомоги «Робимо порядок денний «Жінки. Мир. Безпека» для українських жінок діючим: регіональні та секторальні рішення для викликів, з якими стикаються жінки в Україні під час війни» за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

  1. Який загальний бюджет проєкту «Робимо порядок денний «Жінки. Мир. Безпека» для українських жінок діючим: регіональні та секторальні рішення для викликів, з якими стикаються жінки в Україні під час війни»

Відповідь: Загальний бюджет проєкту становить 1 560 116 GBP

2. Який період реалізації проєкту «Робимо порядок денний «Жінки. Мир. Безпека» для українських жінок діючим: регіональні та секторальні рішення для викликів, з якими стикаються жінки в Україні під час війни»

Відповідь: Період реалізації проєкту –  червень 2023 – березень 2024