Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни

Термін реалізації:

Червень 2023 – квітень 2024

Регіони:

19 областей (Закарпатська, Луганська, Львівська, Харківська, Хмельницька, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Одеська, Херсонська, Чернівецька, Кіровоградська, Сумська, Рівненська, Чернігівська області та м. Київ) і національний рівень

Цільова аудиторія:

Місцеві органи влади та місцевого самоврядування; правоохоронні органи (обласні управління Національної поліції, Держприкордонслужби, ДСНС); надавачі соціальних послуг для незахищених верств населення; організації громадянського суспільства, які захищають права жінок, ветеранок, ВПО та інших уразливих груп – як на регіональному, так і на національному рівнях; медіа; академічні кола, викладачі та студенти військових та правоохоронних вишів. Ветеранки війни; жінки, зайняті в правоохоронній системі; особи, які пережили насильство; внутрішньо переміщені жінки; жінки, які зіштовхуються з множинною дискримінацією (жінки з інвалідністю, літні жінки, жінки з низькими доходами, ромські жінки тощо).

Донор:

Партнерські організації:

Про проєкт:

Метою проєкту є покращення системи і політик впровадження порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» в Україні задля посилення участі жінок у процесах прийняття рішень у цій сфері, а також більш ефективного реагування на виклики, з якими стикаються різні групи жінок на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Завдання проєкту: