Академія жіночого лідерства завершує свою роботу в громадах Дніпропетровської області

40 активних жінок з Гречаноподівської, Петриківської, Піщанської та Миколаївської громад Дніпропетровської області, а також Високопільської та Кочубеївської громад Херсонської області зібрались в передмісті Дніпра на заключні тренінги 10 та 11 Академії жіночого лідерства, що триватимуть 20-21 червня.

Протягом 2-х днів дуже мотивовані і зацікавлені учасниці Академій з означених громад  опановуватимуть питання, пов’язані з механізмами участі у місцевому самоврядуванні, участю жінок у прийнятті рішень, розробкою плану подальших дій.

В останній день навчання, 21 червня, відбудеться запуск програми мікрогрантів для означених громад, після чого учасниці під керівництвом досвідчених тренерок – Олени Моргун і Оксани Давиденко, Оксани Мирошниченко і Ольги Шулик – розпочнуть роботу над розробкою власних ініціатив та написанням проектів, які є дружніми до жінок, а також передбачають розширення їхніх можливостей у громадах і особисте зростання жінок-лідерок.

Завтра після завершення навчання лідерки повернуться до своїх громад, аби завершити підготовку проектів та до 12 липня подати їх на конкурс. Оголошення переможниць відбудеться наприкінці липня 2019 р.

Програма малих грантів орієнтована на активних жінок з об’єднаних територіальних громад, які успішно пройшли навчання в Академії жіночого лідерства, і має на меті  допомогти лідеркам просувати зміни в своїх громадах та надати їм можливість на практиці скористатися отриманими знаннями та навичками для реалізації ініціатив, важливих для жінок громади, в яких вони мешкають.

Слід також зазначити, що цими тренінгами Український жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом завершує проведення Академій жіночого лідерства для активних жінок з об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області, які є пілотними громадами програми DOBRЕ, що реалізується за фінансової підтримки USAID. Загалом близько 130 активних жінок з 15 ОТГ Дніпропетровської області стали активними учасницями і яскравими випускницями п’яти Академій, проведених у 2018-2019 рр., і ефективно реалізували дуже цікаві і корисні проекти в своїх громадах.

Академія жіночого лідерства, що реалізує Український жіночий фонд в партнерстві з Національним демократичним інститутом в рамках проекту DOBRE / USAID, це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок – з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ – в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.