Cтворюємо мапу ресурсів жіночого/феміністичного руху

Карта ресурсів жіночого/феміністичного руху

Український Жіночий Фонд запрошує Вас приєднатися до картування ресурсів жіночого/феміністичного руху. Це всесвітня ініціатива, до якої ми долучаємо Україну завдяки співпраці з Глобальним Жіночим Фондом (Global Fund for Women).  

Рух в цілому і кожна його учасниця чи учасник постійно шукають ресурси для зміцнення й розвитку: матеріальні блага, експертизу, ідеї, досвід, мережі, час. Усе це є в жіночому/феміністичному русі. Мапа допоможе нам знайти потрібні ресурси і прокласти до них найкоротший шлях. Аналіз екосистеми жіночої/феміністичної спільноти в Україні дозволить нам із вами побачити: хто бере участь, цікавиться, підтримує рух; як ці люди та інституції взаємодіють; в яких точках перетину Ви можете поповнити необхідні Вам ресурси і підсилити рух власними.  

Для цього просимо Вас приділити до 20 хвилин і заповнити онлайн-опитник.

Якщо у Вашій організації чи спільноті є колежанки/колеги, готові долучитись до опитування, ми закликаємо кожну і кожного надати відповіді, адже дані аналізуватимуться як на індивідуальному, так і на організаційному рівнях.  

В опитнику потрібно зазначити Ваші ім’я й електронну адресу, а також, за бажання й можливості, надати координати ще трьох осіб чи організацій, з якими Ви співпрацюєте. Це так званий метод снігової кулі, який допоможе нам побачити якнайповнішу картину жіночого/феміністичного руху і залучити до картування та руху нові ресурси.  

Цю інформацію бачитимуть тільки аналітикині УЖФ та ГЖФ і використовуватимуть їх лише з метою створити мапу, суворо дотримуючись політики конфіденційності ГЖФ. Якщо через участь у дослідженні Ви або інша особа можете опинитися під загрозою або в небезпеці, будь ласка, не беріть участі.   

Дедлайн для заповнення: 26 листопада 2021 р.  

Ми плануємо проаналізувати дані в листопаді 2021 року і в грудні-січні провести презентації й обговорення.  

Якщо Ви маєте будь-які запитання щодо ініціативи, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою uwf@uwf.org.ua.  

Заздалегідь дякуємо та запрошуємо розпочати опитування: https://globalfundforwomen.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eVbcdZCBaqo6bjM