Гранти швидкого перезавантаження

Гранти швидкого перезавантаження

Напередодні Нового Року хтось підбиває підсумки, хтось будує плани на наступний рік і мріє, що він буде кращим за попередній, хтось шукає магію і вірить у дива, а ми хочемо надихнути і подбати про тих, хто цілий рік робили цей світ навколо безпечнішим, дружнім, інклюзивним, здоровішим та комфортним.

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс швидких грантів для жіночих/феміністичних організацій, які справилися з безліччю нових викликів, спричинених пандемією, складними форматами роботи та зміною пріоритетів, збільшенням навантаження і вирішенням непростих задач. Ми хочемо підтримати тих, хто потребує перезавантаження, підсилення стійкості та поповнення енергетичних ресурсів задля подальшої злагодженої роботи команд у наступному році. Бо для нас це і є найпершою феміністичною цінністю: турбота про себе і одна про одну, підтримка та сестринство.

Мета конкурсу: допомогти правозахисницям відновити внутрішні ресурси та силу, зберегти психологічну рівновагу, набути внутрішній баланс і гармонію, позбутися тривоги і напруги, поліпшити якість життя.

Зазначена підтримка може включати реабілітаційні курси для всієї команди, юридичні консультації та фінансову допомогу для покриття психотерапевтичної підтримки групи, проведення ретриту (святкування Нового року), тренінгу з протидії вигорання, колективне відвідування йоги, спортивні заняття для команди тощо.

Сума підтримки: до 33 000 грн.

Кінцевий термін подання заявок: 18 грудня 2020

Оголошення результатів конкурсу: 21 грудня

Тривалість проєкту: до 2 місяців

Процедура подачі заявок: зацікавленим організаціям слід подавати аплікаційні форми 2020_application_rapid response_NewYear на електронну скриньку grants@uwf.org.ua до 18:00, 18 грудня 2020 року. Будь ласка, зазначте назву конкурсу «гранти швидкого реагування» в темі листа.

УЖФ підтвердить реєстрацію проєкту електронним листом. Проєкти, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Усі проєкти будуть розглянуті Експертною Комісією протягом 72 годин. Рішення про підтримку буде оголошено 21 грудня 2020 року.

Ми запрошуємо подаватись для отримання відповідної підтримки організації, які:

– працюють у сфері захисту прав жінок та дівчат;

– спрямовують свою діяльність на захист прав жінок, які стикаються з множинною дискримінацією та різними видами насильства;

– працюють на території України.

Даний конкурс став можливим за сприяння filia.die frauenstiftung, жіночого фонду з Німеччини, що вкотре підтверджує нашу ідею важливості солідарності у непрості часи, допомоги та підтримки одна одної.