Конкурс грантів «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» для регіональних Коаліцій

Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс грантів «Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325» для регіональних Коаліцій Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Чернівецької областей.
Про проєкт:

Метою проєкту “Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни” є покращення системи і політик впровадження порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» в Україні задля посилення участі жінок у процесах прийняття рішень у цій сфері, а також більш ефективного реагування на виклики, з якими стикаються різні групи жінок на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Проєкт виконується Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Завдання проєкту:

 • ♦ Розвиток спроможності виконавців Національного плану дій
 • ♦ Регіональна локалізація Національного плану дій
 • ♦ Секторальна локалізація Національного плану дій
 • ♦ Моніторинг виконання Національного плану дій та його окремих стратегічних цілей, координація на національному рівні

Мета та пріоритети конкурсу:

Метою конкурсу є сприяння у виконанні обласних планів дій на виконання Резолюції 1325 через підтримку ініціатив організацій-членів коаліцій 1325.

В рамках конкурсу буде підтримано проєкти, подані організаціями-членами регіональних коаліцій 1325 із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Чернівецької областей, спрямовані на виконання завдань обласних планів дій 1325.

Просимо звернути увагу, що з метою забезпечення координації і посилення ефективності виконання обласних планів дій, тематика проєктів та формат роботи мають бути узгоджені з регіональними коаліціями 1325.

Тривалість проєкту: до 4 місяців

Максимальний розмір гранту і кількість підтриманих заявок:

Максимальний розмір гранту – 15,000 Фунтів Стерлінгів (еквівалент в гривнях за курсом НБУ).

В межах конкурсу планується підтримати до 9 заявок (по одній заявці з кожної з цільових областей конкурсу).

Ми запрошуємо подаватись до участі у конкурсі офіційно зареєстровані жіночі/феміністичні громадські організації та організації, що працюють для жінок, які:

 • ♦  є членами регіональних коаліцій 1325 із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Чернівецької областей та  беруть участь у конкурсі від імені коаліції;
 • ♦  зобов’язуються узгоджувати свої дії в рамках проєкту із секретаріатом коаліції;
 • ♦  мають досвід реалізації грантових проєктів та успішного фінансового менеджменту і звітування (таким організаціям буде надано перевагу під час розгляду грантових заявок);
 • ♦  мають бухгалтера з досвідом підготовки фінансових звітів в грантових проєктах;
 • ♦  не пов’язані з державними установами та політичними партіями.

Критерії оцінки заявок:

Критерій оцінки Максимальний показник
Відповідність проєкту пріоритетам конкурсу  20
Ефективність запропонованого підходу 20
Відповідність проєкту стратегічним і оперативним цілям обласного плану дій 1325, координація з іншими ініціативами, поданими на конкурс членами коаліції 1325 20
Чітко визначені результати проєкту та заходи для відстеження прогресу 20
Здатність досягти запропонованих результатів, що базується на попередньому досвіді та наявних організаційних та людських ресурсах організації 20
Всього 100

В рамках конкурсу не підтримуватимуться: надання заохочень державним службовцям; підтримка політичних партій; ініціативи, спрямовані на підтримку професійних асоціацій жінок (такі як підприємниці, вчительки) і не є феміністичними; ініціативи, що шкодять навколишньому середовищу.

Недопустимі витрати: будівництво, придбання обладнання/активів на суму понад 1,000 Фунтів Стерлінгів.

Процедура подачі заявок та ухвалення рішень:

Для участі у конкурсі зацікавленим організаціям необхідно:

 • ♦  Зареєструватись в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням: https://uwf.org.ua/grantees/. Якщо Ви вже реєструвались у базі раніше – використайте для подачі аплікаційної форми ідентифікатор організації, який надійшов після реєстрації на вказану Вами електронну адресу. Якщо Ви з якихось причин не можете зареєструватись, або при спробі реєстрації система видає повідомлення про те, що організація з таким ЄДРПОУ уже існує – зверніться до грантової менеджерки УЖФ за адресою grants@uwf.org.ua
 • ♦  Заповнити онлайн-аплікаційну форму внизу цієї сторінки до 26 вересня 2023 року

УЖФ підтвердить реєстрацію заявки електронним листом.

Усі проєкти будуть розглянуті Грантовою Експертною Комісією.

УЖФ залишає за собою право:

 • ♦  продовжити конкурс та/або рекомендувати перегляд заявок, базуючись на результатах оцінки;
 • ♦  робити запити щодо додаткової інформації від апліканток/ів для належного розгляду заявки;
 • ♦  не повідомляти про причини відхилення.

Запитання:

Будь ласка, надсилайте запитання на електронну скриньку grants@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу («Сприяння у виконанні обласних планів дій 1325») до 20 вересня 2023 року. Усі запитання і відповіді буде опубліковано на інформаційних ресурсах УЖФ, а також поширено через регіональні коаліції 1325.

Почати заповнення аплікаційної форми
Дивитись додаткові файли
af
Форма бюджету для завантаження
Формат Excel