Тендер на відбір надавача послуг із виготовлення серії відео в межах проєкту «Розбудова мирного, демократичного гендерно-рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ»

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує тендер на відбір надавача послуг із виготовлення восьми  відеороликів, які відображатимуть історії успіху проєкту «Розбудова мирного, демократичного гендерно-рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ». Проєкт виконує Український Жіночий Фонд спільно зі структурою ООН Жінки.

Завдання

Виготовити вісім відеороликів, які покажуть результати впровадження проєкту в чотирьох областях. Очікується, що буде створено відеоролики за різними напрямками  із Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Чернігівської областей.

Логлайн: Історія успіху має показувати зміни, яких вдалося досягти завдяки локальним ініціативам в межах грантового компоненту проєкту «Розбудова мирного, демократичного гендерно-рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ».

Термін подання тендерних пропозицій: 05.02.2024 до 20:00.

Технічне завдання – в Додатку 1.

Вимоги до надавача послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: надавачі послуг, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕДи для надання послуг; мають можливість підписати супроводжуючі документи у системі електронного документообігу «Вчасно» (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, кошторис до акту виконаних робіт).

Учасники тендеру надають організаторам наступні документи:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду Виконавця та приблизний розрахунок вартості послуг (Додаток 2);
  2. Концепцію для одного відеоролика та робочий план із виготовлення одного відеоролика з урахуванням технічного завдання (Додаток 1).
  3. Документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

Пропозиції будуть оцінені на основі якості послуг (40% ваги), кваліфікації команди (30% ваги) та вартості (30% ваги).

Якість пропозиції буде оцінюватися виходячи з наступного:

  • попередній досвід подібних завдань, принаймні один подібний проєкт;
  • здатність генерувати та впроваджувати креативні ідеї, підтверджена відповідним портфоліо;
  • можливість виконання роботи у визначені часові терміни з дотриманням дедлайнів;
  • розуміння проблем ґендерної рівності.

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати за електронною адресою tender@uwf.org.ua до 01.02.2024 року. Відповіді на запитання будуть виставлені на наступний робочий день 02.02.2024 на сайті УЖФ у розділі Можливості, підрозділі Тендери і Вакансії за посиланням https://www.uwf.org.ua

До участі у відборі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення. Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF, а частина із портфоліо – в документі із активними посиланнями) надіслані учасником організатору тендеру до 20:00 05.02.2024 року на електронну адресу tender@uwf.org.ua з темою листа «Тендер_виготовлення 8 відеороликів».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їхнього подання, а саме після 20:00 05 лютого  2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Результат тендеру буде повідомлено організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця/ів.

Додаткові погодження

Учасник тендеру бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.