Український Жіночий Фонд розпочав весняну серію тренінгів Академії Жіночого Лідерства

Із 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об’єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області.

86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.

Цього року поповнити мережу випускниць Академії, а найголовніше відчути переваги та можливості участі в Академії – отримати нову актуальну інформацію, практичні навички, сформувати нові корисні й людські контакти, а також скористатися можливістю реалізувати власні ініціативи на користь громади, зможуть активні жінки з 25 нових ОТГ 4-ої когорти програми DOBRE з Чернігівської, Запорізької та Чернівецької областей.

В ході 1-го етапу онлайн навчання в Академії учасниці 21-22 АЖЛ активно працювали в малих групах і під керівництвом досвідчених тренерок Академії дізнавались про особливості жіночого лідерства, бар’єри на його шляху, існуючі міфи щодо жіночого лідерства та його переваги. Також вони опанували практичні аспекти мережування, яке є одним з важливих завдань та можливостей Академії, супротиву жіночому лідерству тощо.

Другий день тренінгу був присвячений одному з ключових блоків навчальної програми – питанням гендерної рівності, гендерним стереотипам та роботі з ними, а також на вимогу часу необхідності запровадження гендерно чутливого управління.

А в останній день першого етапу навчання учасниці розглянули цілий спектр важливих тем, що стосуються ефективних комунікацій, зокрема, в умовах цифрової ери та її наслідків, питання інформаційної гігієни тощо. Практичним блоком стала робота над самостійним формуванням інформаційного поля  Facebook та аналіз профілів учасниць у соціальних мережах.

Учасниці 21-22 АЖЛ зможуть завершити онлайн навчання в Академії з 19 по 22 квітня, а також після травневих свят, аби розпочати роботу над проектами та на конкурсних засадах отримати фінансування від УЖФ для реалізації своїх ініціатив.

А в травні-липні цього року до участі в Академії, а далі й до програми мікрогрантів зможуть долучитись зацікавлені жінки з інших громад Чернігівської, Запорізької та Чернівецької областей.

Гарна новина цього року – фінансування ініціатив випускниць Академії Жіночого Лідерства на користь жінок їх громад збільшено вдвічі!

Академія жіночого лідерства – це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок – з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ – в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах