Громадське обговорення щодо оновлення НПД 1325 “Жінки, мир, безпека”

1325. Жінки, мир, безпека
Повномасштабне вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року засвідчило необхідність оновити Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року.
За результатами стратегічних сесій у червні, до яких були залучені представниці та представники громадського та державного сектору, були запропоновані зміни до НПД.
Громадське обговорення щодо оновлення НПД відбудеться 11 липня 2022 року з 15:00 до 17:30 на платформі Zoom (початок реєстрації о 14:45).
Громадське обговорення ініційоване Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики у співпраці з Українським Жіночим Фондом (УЖФ) та громадською організацію «Інформаційно-консультативний жіночий центр» (ІКЖЦ). Участь у громадському обговоренні візьмуть представники та представниці громадських  організацій, експертки та експерти з гендерних питань.

Мета заходу – почути думку громадськості з приводу напрацювань стратегічних сесій щодо доцільності оновлення НПД 1325, пріоритетних напрямків його оновлення, та конкретних змін.

Для участі у громадському обговоренні зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням:

https://forms.gle/2FYQgKtpC5ZNJ9fA6

Зареєстровані учасниці та учасники отримають програму заходу, порівняльну таблицю із запропонованим змінами до НПД, а також посилання для підключення до заходу на платформі Zoom.