Обрання постачальників послуг друку, макетування/дизайну та тиражування

desing

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує відкритий тендер на постачання послуг друку, макетування/дизайну та тиражування для програм та проєктів Фонду.

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід надання зазначених послуг, зокрема, для громадських організацій та виконавців проєктів міжнародної технічної допомоги. За результатами тендеру буде обрано декілька постачальників послуг друку, макетування та дизайну.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру з кожним обраним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року постачальник буде періодично залучатися до виготовлення друкованої продукції для окремих програм і проєктів УЖФ.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • досвід надання вищезазначених послуг не менше 5-ти років;
  • досвід надання послуг громадським організаціям та проєктам міжнародної технічної допомоги;
  • позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
  • здатність виконувати завдання в означені терміни, іноді доволі стислі.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та дає інформацію по кожному пункту вимог до постачальника, розрахунок вартості послуг та умови співпраці;
  2. Фото зразків друкованої продукції, що виготовлялася раніше.

 

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 18 лютого 2022 року включно з позначкою до теми листа «Друк-макетування».

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

Фото Kabimpics.com