Обрання постачальників канцелярських та офісних товарів

канцтовари

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує відкритий тендер на постачання канцелярських та офісних товарів для забезпечення потреб офісу та заходів програм і проєктів Фонду.

Мета тендеру: обрати постачальників канцелярських та офісних товарів для забезпечення потреб Фонду протягом року, з моменту оголошення результатів тендеру.

Учасники тендеру: організації, або фізичні особи-підприємці, які працюють у сфері забезпечення офісів канцелярськими та супутніми офісними товарами та мають досвід із надання зазначених послуг неприбутковим громадським організаціям та благодійним фондам. За результатами тендеру буде обрано одного або двох постачальників канцелярських товарів.

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року постачальник забезпечуватиме офіс  УЖФ та заходи, які проводить Фонд (конференції, семінари, тренінги), необхідними канцелярськими та офісними товарами.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Досвід роботи у сфері забезпечення офісів канцелярськими товарами не менше 3 років;
  • Досвід співпраці з неприбутковими громадськими організаціями та благодійними фондами;
  • Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
  • Здатність виконувати поставки товарів у визначені терміни, іноді доволі стислі.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та дає інформацію по кожному пункту вимог до постачальника, розрахунок вартості послуг та умови співпраці;
  2. Рекомендаційні листи (за бажанням).

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 21 лютого 2022 року включно із позначкою до теми листа «Канцтовари».

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

Фото Kindel Media