Порадник: Феміністка – феміністці. Розвиваємо громадську організацію

Цей порадник напрацьований лідерками та активістками жіночих/феміністичних організацій – учасницями п’яти тренінгів з феміністичної оргспроможності, які проходили їх у 2022 – 2023 рр. у Києві та Львові.

Він створений жінками для жінок для допомоги феміністичним організаціям розвиватися, посилювати громадську активність окремим активісткам, для обміну досвідом та для допомоги в інтеграції феміністичних сенсів в організаційний розвиток.

Всі напрацювання лідерок та активісток жіночих/феміністичних організацій зведені тренерками Ольгою Жуковою та Іриною Трохим.

Порадник – це спільний продукт представниць жіночого руху України, збірка ідей і кращих практик, які можуть стати в пригоді як учасницям тренінгів з оргспроможності, так і ширшому колу активісток.

ЗАВАНТАЖИТИ

*Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ). Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади.

#WomensVoiceLeadership