Психологічна підтримка для громадських організацій. Серія коротких вебінарів

Спілкуючись з жіночими/феміністичними громадськими організаціями, команда Українського Жіночого Фонду неодноразово чула про потребу у психологічній підтримці.

Скільки б зустрічей зі спеціалістами чи спеціалістками не відбувалося, запит все одно залишався, тож цього разу пропонуємо вашій увазі новий формат: разом з психотерапевткою та коучем Іриною Прим’як фонд підготував серію коротких вебінарів спеціально для тих, хто гуртується в організації, щоб допомагати іншим.

Як стрес впливає на здоров’я та як навчитися ним керувати?

Перше відео із цієї серії присвячено стресу, його ознакам та впливу. Про усе це детально розповідає психотерапевтка та коуч Ірина Прим’як. Наприкінці запису ви також знайдете техніки, які допоможуть знизити рівень стресу.

Як розпізнати, що ви відчуваєте провину того, хто вижив, і що з цим робити?

У цьому відео слухайте про природну, хронічну та колективну провину, ознаки провини того, хто вижив, як розпізнати та подолати це відчуття, а також про те, як взагалі працювати з почуттям провини.

Як запобігти емоційному вигоранню?

«Вигорання може непомітно підкрастися до вас», — застерігає Ірина Прим’як. Тож у третьому відео вона розповідає про те, як ідентифікувати вигорання, що може свідчити про розвиток такого стану та як йому запобігти.

Як покращити свою внутрішню мотивацію та підтримувати командний дух колективу?

В останньому відео цієї серії Ірина Прим’як розповідає, які фактори сприяють внутрішній мотивації, як допомогти собі легше переживати помилки та зберігати продуктивність.

Ці вебінари записані в межах проєкту «Діалог громадянського суспільства на всі голоси», який ми втілюємо за підтримки жіночого фонду filia.die frauenstiftung та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.