Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі систем освітлення

Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю систем освітлення для грантера Проєкту – Громадської організації «Калина 2021» (Донецька обл., Олександрівський р-н, с. Некременне).

Дата оголошення про тендер: 26.07.2021

Термін подання тендерних пропозицій: 06.08.2021 (до 15.00)

Детальний опис товарів/послуг, наведений в Додатку 2.

Термін постачання товарів/послуг: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки. У вартість товарів/послуг має бути включена вартість доставки товару до місця призначення, вказаного в Додатку 2.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані згідно законодавству України: постачальники обладнання та послуг, що мають досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідні КВЕДи для здійснення торгівлі/надання послуг; заявлений товар є у наявності на складі у вказаній кількості, можуть забезпечити гарантійні талони на обладнання, сертифікати тощо; мають можливість здійснити доставку та монтаж обладнання у вказаний термін за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом в 3-х екземплярах (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

Постачальники можуть надавати свої пропозиції на повний перелік обладнання або частину.

Учасники тендеру надають на конкурс наступні документи:

1. Тендерну пропозицію, заповнену за формою Додаток 1;

2. Специфікацію товарів на запропоновані позиції за формою Додатку 2;

3. Копію документу, що підтверджує державну реєстрацію СПД;

4. Копію документу, що підтверджує податковий статус;

5. Проєкт договору поставки товару.

Основні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

1. Відповідність учасника тендера кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

3. Якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора;

4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови постачання товарів/послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою natalihoncharova93@gmail.com до 01.08.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Умови тендерної пропозиції мають бути чинними з моменту подання та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 06.08.2021року до 15.00 на електронну адресу natalihoncharova93@gmail.com з темою листа «Тендер системи освітлення».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 15.00 06.08.2021, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, здійснюється організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно ключових критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, у термін не пізніше 10.08.2021р.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові погодження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

ДОДАТКИ