Україна2022: гранти швидкого реагування (оновлено)

У відповідь на критичну ситуацію, викликану військовими діями Російської Федерації проти України, Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує конкурс грантів швидкого реагування для посилення спроможності жіночих/феміністичних організацій реагувати на нагальні гуманітарні проблеми, з акцентом на потреби вразливих груп жінок та дівчат.

ОНОВЛЕННЯ: актуальний конкурс грантів швидкого реагування знаходиться в розділі Можливості

Участь у конкурсі можуть брати: офіційно зареєстровані жіночі правозахисні організації з усіх регіонів України, які мають досвід роботи не менше двох років та спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та/або просування гендерної рівності, а також не пов’язані з державними установами та політичними партіями.

Розмір гранту: від 100 000 до 250 000 гривень

Тривалість проєкту: від 1 до 3 місяців

Заявки приймаються на постійній основі.

Для участі у конкурсі необхідно:
1) Зареєструватись в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням: https://uwf.org.ua/grantees/. Якщо Ви вже реєструвались у базі раніше – використайте для подачі аплікаційної форми ідентифікатор організації, який надійшов після реєстрації на вказану Вами електронну адресу.

2) Заповнити онлайн-аплікаційну форму з бюджетом.

УВАГА! Лінк на бюджет міститься в аплікаційній формі. Завантажте бюджет на свій пристрій, заповніть бюджет, прикріпіть його до заявки окремим файлом.

Якщо у вас виникають технічні проблеми, просимо звертатись до грантової менеджерки УЖФ за адресою grants@uwf.org.ua. 

Кожну заявку розгляне Експертна комісія, про рішення буде повідомлено протягом 72 годин від надходження.