Відкриття виставки “Жінки і конфлікт в Україні”

Фотовиставка “Жінки і конфлікт в Україні” організована Представництвом ООН в Україні спільно з Міністерством соціальної політики та Українським Жіночим Фондом в рамках акції “16 днів проти ґендерного насильства”. Для виставки було відібрано більше 40 фотографій, що розповідають історії українських жінок, які виконують різні ролі у важкі часи для України – жінки-солдатки, жінки-лікарки, жінки-добровольці, жінки-волонтери і т.д.
Офіційне відкриття виставки “Жінки і конфлікт в Україні” відбулось 3 грудня о 17.00 у приміщенні Малої виставкової зали Українського дому.

 У відкритті виставки взяли участь Перша леді Марина Порошенко, Координатор системи ООН в Україні, Постійний Представник ПРООН в Україні Ніл Вокер, Представниця Фонду Народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан, Заступниця Міністра соціальної політики Наталія Федорович, Народний депутат України Ірина Геращенко та жінки, які зображені на фотографіях, що увійшли до експозиції виставки (волонтерки, активістки, журналістки). Ведучою заходу була Голова Правління Українського жіночого фонду Наталія Карбовська.
 
Виставка триватиме до 10 грудня.
 
Інформація про виставку в українській пресі (оновлюватиметься)