Завершуються останні тренінги Академії Жіночого Лідерства-2021

АЖЛ

17-20 листопада дві групи – загалом двадцять дев’ять депутаток сільських та селищних рад із різних куточків України разом із п’ятьма тренерками АЖЛ шукали відповіді на питання:

  • Чому сучасне лідерство та економічний успіх не можливі без ґендерної рівності?
  • Як протистояти тим, хто перешкоджає впровадженню політики рівних прав і можливостей?
  • Які права, обов’язки та інструменти ефективності є у депутаток місцевих рад?
  • Як ґендерна рівність впливає на політичні та бюджетні процеси в громаді?

«Учасниці краще розібралися з етапами та документами бюджетного процесу, дізналися про партисипацію та різні шляхи залучення коштів. Ми намагалися зрозуміти, навіщо більш спроможним містечкам і селам в ОТГ витрачати ресурси на менш економічно успішні. Чому результативні показники бюджетної програми важливо готувати не для «галочки» і разом із галузевими спеціалістами», – ділиться враженнями тренерка Наталія Рябушенко.

«Відкриттям для мене стало ґендерно орієнтоване бюджетування і можливість створення депутатських груп із ґендерних питань. Я вже переглядаю й аналізую паспорти бюджетних програм, розглядаю  можливість створення депутатської групи. Використаю все, що дізналася про звіт депутата. У своїй громаді максимально передам упевненість у наших силах усім жінкам», – відгук Людмили Козачук, депутатки Гощанської селищної ради на Рівненщині.

Наразі триває навчання останньої онлайн-групи АЖЛ.

Проєкт “Академія Жіночого Лідерства” реалізується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI)  у межах програми «Підтримка жінок-лідерок в Україні» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.